סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

תקלות נפוצות במשאבות טבולות

אם יש לכם מרתף בבית או אם אתם משתייכים למגזר התעשייתי או קשורים אליו בצורה כזו או אחרת, וגם אם תחום האינסטלציה מדבר אליכם ואתם משתייכים אליו בצורה כזו או אחרת, בוודאי שמעתם על המשאבות הטבולות. משאבה טבולה היא אחד הכלים החשובים ביותר שיש כדי להתגונן מפני הצפות וגם לביצוע עבודות שאיבה במתארים מסובכים.

המשאבה הטבולה והיעילה מכולן

יש הרבה משאבות יעילות אך משאבה טבולה היא אחת החשובות והחזקות שבהן. המשאבה הטבולה למעשה מצילה אותנו במצבים רבים בהם אף משאבה לא יכולה לפעול אך חשוב מאוד לזכור שגם למשאבות הללו עלולות להיות תקלות שונות שיכולות להיות גם קטנות במיוחד, אך כאלו שישביתו אותה לחלוטין. המשאבות שימושיות במגוון רחב של שימושים כמו למשל לשאיבת מרתפים או חניונים שהוצפו, שאיבת בורות ספיגה או שאיבת ביוב אך אם לא תדעו כיצד לבדוק אותן באופן שוטף ואם לא תדעו כיצד להשתמש בהן, וכמובן לא תבינו את הסימנים שלהן, עלולה להיות בעיה.

בעיה במנוע המשאבה

התקלה הראשונה יכולה להיות אולי זו שיהיה לכם הכי קשה לעלות עליה וכשתעלו עליה היא ללא ספק תהיה תקלה הכי מעצבנת וגם הכי יקרה שיש, והיא תקלה במנוע. לפני שאתם מחפשים מה בדיוק לא טוב בצנרת ומה עשיתם רע, יכול להיות שאין לכם את מי להאשים כי רוב האנשים, בעיקר הלקוחות הפרטיים, שקונים משאבה טבולה, מאחסנים אותה במרתף ומזניחים אותה כמעט לחלוטין עד ליום שתהיה הצפה. תקלה במנוע יכולה לצוץ אחרי בלאי מתמשך או בגלל מנוע שרוף שנשחק אחרי שימוש מאומץ ובגלל סיבות שונות.

לכלוך שהצטבר במשאבה

הבעיה יכולה להיות כל כך פשוטה שתתעצבנו לגלות אותה לא כי היא יקרה לטיפול, אלא להיפך, היא כל כך פשוטה שבדקה אחת אפשר לפתור אותה. הבעיה הזו היא לכלוך במשאבה, כאשר אחרי פעולות שאיבה רבות סביר להניח שהמסנן שלה לא יהיה כזה נקי. מה אפשר צריך לעשות? לפתוח את המשאבה, לפרק את המסנן או את הרשת ולנקות.

בעיה בצנרת

יש אנשים שמקשרים את המשאבות לתחום הביוב ויש כאלו שמשייכים אותם לשימושים ביתיים שבכלל לא מזכירים אותו אך אפשר לומר בכלליות שמדובר בתחום האינסטלציה. בסופו של דבר אנו משתמשים בהן כדי לשאוב מים ולכך יש צורך במשאבה איכותית אך גם המשאבה האיכותית שלכם יכולה לסבול מבעיית אינסטלציה ידועה ביותר: קרע בצינורות. יכול להיות שזה קרה מאחסון לא נכון ויכול להיות שהקרע נגרם מחבלה או משיכה לא נכונה וכך השאיבה לא מצליח להתבצע בצורה טובה.

משאבות טבולות ללא בעיות

אחרי שנים רבות של ניסיון את יכולים להיות בטוחים שכל מה שתצטרכו תוכלו לקבל אצלנו בסליל המנוע בע"מ, כל הצד הכי טוב שיש! שירות אדיב ואישי לכל לקוח ולקוח שמגיע אלינו עם כל בעיה או כל תקלה שהיא, כאשר הטיפול המקצועיות שלנו לא עומד לתחרות. אמינות היא ערך עליון אצלנו וכל לקוח יודע שהוא יקבל את הטיפול הכי הולם וישר שיכול להיות, כי ככה זה כשפועלים שנות רבות בתחום ומתבססים כמספר אחת בארץ!
כדי לקבל את הטוב ביותר צריך לפנות לטובים ביותר, ואנו מזמינים אתכם להתייעץ ולהתרשם ממה שיש לנו להציע עוד היום! גנרטורים חסכוניים, מנועי AC, מנועי DC, מפוחים, משאבות טבולות ,משאבות וואקום וכמובן אחריות ושירות תיקונים מלא לכולם, מחכים רק לכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן