סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון מפוחים

המפוח התקלקל, ואין לכם את התקציב הדרוש לרכישה של מכשיר חדש? מעוניינים להחזיר את המפוח שלכם לפעילות מלאה בתוך זמן קצר? חברת סליל המנוע מעמידה לרשותכם שירות תיקון מפוחים מהיר, נוח ומקצועי.

להזמנת שירותי תיקון מפוחים חייגו ללא דיחוי למספר 073-7821089

סליל המנוע מספקת לכם את כל היתרונות במקום אחד:

 
  • צוות עובדים מקצועי ומיומן
  • אפשרות לתיקון באתר הלקוח
  • שירות מהיר בכל חלקי הארץ
  • חלקי חילוף זמינים עבור כל סוגי המכשירים
 
חברת סליל המנוע מבצעת תיקונים באתר הלקוח או במפעלי החברה, בהתאם לבחירתו של הלקוח או הצורך הקיים. אנו מקפידים לספק את השירות הטוב ביותר, במטרה לאפשר לכם לחזור לפעילות תקינה ומלאה מהר עד כמה שניתן. אנשי הצוות שלנו עובדים בתחום שנים רבות, ולכן יודעים לאתר ולתקן כל תקלה במהירות וללא עיכובים מיותרים.
תיקון מפוחים

שירות תיקון מפוחים המותאם ללקוח

חלקי חילוף זמינים

 
חברת סליל המנוע מחזיקה במלאי גדול של חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים, וכך היא מבטיחה תיקון מהיר של מפוחים מסוגים שונים, למשל מפוחים תעשייתיים. החברה מספקת שירות לכל סוגי המפוחים ועבור לקוחות מכל חלקי הארץ. במשך שנות הפעילות הרבות שלנו בתחום, למדנו לספק את המענה הדרוש לכל לקוח ולקוח.

מכשור מתקדם

מפעל החברה מצויד במכשור המתקדם ביותר, וכך גם ניידות השירות שיוצאות לאתרי הלקוחות. המכשור האיכותי מאפשר לנו לאתר ולתקן את התקלות בצורה יעילה יותר, ולספק פתרון ארוך טווח.
 
המטרה של חברת סליל המנוע היא לאפשר לכם לחזור לפעילות שוטפת ללא עיכובים מיותרים. לצורך כך אנו מגייסים את אנשי המקצוע הטובים ביותר, מציידים אותם במכשור מתקדם ומחזיקים מלאי גדול של חלקי חילוף.
 
 
 

אנו מספקים פתרון איכותי לתקלות בכל סוגי המפוחים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן