סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון גנרטורים

סליל המנוע – המומחים בתחום של תיקון גנרטורים ושל תחזוקתם – לשירותכם 24/7!

לפרטים נוספים ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 073-7821089

תיקון גנרטורים - סליל המנוע לשירותכם

תיקון גנרטורים באתר הלקוח – הצוותים שלנו מגיעים עד אליכם, מאתרים את התקלה באופן מדויק ומשתדלים לספק פתרון נכון במקום. במקרה שלא ניתן לבצע את התיקון באתר, נספק לכם מתקן חלופי, ניקח את המתקן הקיים לתיקון במעבדה ואם ניתן יהיה לתקנו – נשיב לכם אותו כשהוא כשיר לפעולה. אם נגיע למסקנה שלא ניתן לתקנו – נשמח להציע לכם גנרטורים חדשים מתוצרת החברות המובילות בתחום, שיעשה את העבודה בצורה אמינה ויעילה לאורך זמן.

תיקון גנרטורים
  • שירותי תחזוקה שוטפים – להבטחת פעולתם התקינה של המכשירים לאורך זמן.
  • שירותי התקנה ושדרוג – הצוותים המקצועיים שלנו ישמחו לספק לכם גם שירותי התקנה של גנרטורים ושדרוג של מתקנים קיימים, כדי שתוכלו ליהנות מעבודה שוטפת שלהם לאורך זמן

צוות המומחים של סליל המנוע עבר את כל ההכשרות וההדרכות הדרושות לתפעול תקין של מכשירים אלה, ואמון על מתן שירות מקצועי ואמין בכל סדר גודל נדרש.

מתי נזדקק לתיקון גנרטורים?

אם אתם עובדים עם המתקנים החשובים הללו, אתם בוודאי יודעים שחשוב שהם יעבדו בצורה תקינה כי אף פעם לא יודעים מתי הם יידרשו לפעולה. לשם כך חשוב מאוד לבצע תחזוקה שוטפת שלהם ולדאוג שהם יהיו כשירים לפעולה 24 שעות ביממה. למרות זאת, כמו שקורה במכשירים חשמליים ובמתקנים נוספים, ישנם מקרים ותקלות שאי אפשר למנוע. במקרים שכאלה אתם צריכים לשכור את שירותיה של חברה אמינה המתמחה בתחום של תיקון גנרטורים ומסוגלת לספק לכם שירות שהוא לא רק מקצועי, איכותי ואמין, אלא גם מהיר ביותר, כדי שתוכלו לחזור לפעילות כמה שיותר מהר.

להזמנת שירותי תיקון גנרטורים שיאפשרו לכם לחזור לפעילות שוטפת כמה שיותר מהר – חייגו עכשיו 073-7821089 ואנחנו כבר בדרך אליכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן