סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

עשרה טיפים לתחזוקת משאבות טבולות 

 
רכשתם משאבה חדשה – זו רק ההתחלה

משאבה טבולה היא זאת שתעשה את ההבדל בין עבודה יעילה ופשוטה לעבודה סיזיפית. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו חסר אונים מזמין שירותי שאיבה לצנרת ביתית, ביוב שהתפוצץ או הצפה שקרתה במרתף הביתי ממי הגשמים. משאבות טבולות מבצעות את העבודה על הצד הטוב ביותר, אך כדי שיישמרו לאורך שנים רבות, חשוב שתתחזקו אותם ותשמרו עליהם כמו שצריך בדיוק לפי הוראות היצרן.

הדרכה נכונה ושימוש נכון

לפני העצות היעילות שתשמעו לגבי משאבות טבולות, הכי חשוב זה בראש ובראשונה לקבל הדרכה פרטנית מהחברה ששיווקה ומכרה לכם את המשאבה. כך תוכלו לשמוע מהחברה המקצועית את כל הוראות היצרן לגבי השימוש, אפשרויות הניקיון, כיצד לבדוק שהיא תקינה, כיצד לשמן אותה וכולה. על כל בעיה מומלץ לפנות אל אותה חברה ולשאול לעזרה, ודאי כאשר משהו לא ברור, ולא לקח סיכונים מיותרים.

שימון המנוע והחלפת חלקים במידת הצורך

משאבה טבולה מתקדמת ככל שתהיה, בנויה ממערכת יניקה שמחוברת למנוע שמייצר את הכוח. גם מנוע כזה חייב לקבל שימון תקופתי כדי שיעמוד ברמת החיכוך הגבוה בתוך רכיבי המנוע בכל רגע שהיא פועלת. כמו כן חובה להשתמש בשמן מיועד לפי הוראות היצרן ולא בכל סוגי השמן ללא אבחנה. ישנם חלקים במערכת של משאבות טבולות שמתאמצים מאוד לעומת חלקים אחרים ולאלו חובה לשים לב ולהחליף אותם כשצריך. לא תמיד יהיה צורך במשאבה חדשה ושמירה על החלקים והחלפתם במידת הצורך תתרום לאריכות ימים של המשאבה וגם לעבודה איכותית שלה.

 
משאבות טבולות

מניעה של חומרים שעלולים להיתקע במשאבה

כדי שהמשאבה לא תיתקל בחומרים שיסתמו אותה, כדאי מראש לוודא שכל הניירות, המגבונים הלחים או מוצרי ההיגיינה לא ייזרקו מראש לצנרת, בעיקר דרך השירותים. כמו כן חובה לרכוש משאבה עם מעבר חופשי. כדי לשמור על אורך חיים של המשאבה, היא חייבת להיות משאבה שיש לה מעבר חופשי, זאת אומרת פתח יניקה די רחב שמספיק גם להעברת מוצקים קטנים יחסית שלא יסתמו את פתח היציאה או היניקה.

מניעה של חומרים שעלולים להיתקע במשאבה

כשקונים משאבה, כל צרה יכולה לצוץ לכל אחד. עם זאת, כדי למזער את הסיכוי שתיתקלו בבעיות, מומלץ לחפש משאבה אצל חברה מוכרת ומנוסה וכך הקנייה גם תהיה משתלמת ולאורך שנים ונקייה מתקלות יום יומיות שיעיקו על השימוש.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן