סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

משאבות סחרור

התקן המסוגל להוציאחום ממאגר אחד ולהעביר אותו למאגר אחר הוא מרכיב חשוב בשורה ארוכה של מוצריםואמצעים חשמליים. באמצעות משאבות חום ניתן לחמם את הבית עם הסקה מרכזית, לחמםבריכות שחייה קטנות וגדולות וגם לשפר את איכות החיים. ברמה התעשייתית משמשותהמשאבות עבור הכנת מזון, לרבות אחסונו ושיווקו, וליצירת נוחות אקלימית בתוךבניינים וכלי תחבורה.

 
השימוש במשאבות והתקנים לטובת העברת חום זוכה לפופולאריות גם במדינות חמות כמו ישראל. הסיבה לכך קשורה לחיסכון כספי משמעותי ולשאיפה לשמור על כדור הארץ, בעיקר לאור הזיהום הנוצר משימוש במזגנים או מכשירי חשמל. השימוש הביתי והנפוץ במשאבות הוא לטובת חימום, קירור וחימום מי צריכה. המשאבה מנצלת את הנטייה של המים לזרום ממקום גבוה למקום נמוך, ואת הנטייה של החום לעבור ממקום בעל טמפרטורה גבוהה למקום בעל טמפרטורה נמוכה. היא הופכת את כיוון הזרימה או המעבר וכך מייצרת חום אחיד ואיכותי.

צלצלו עכשיו: 073-7821089

משאבות סוגי סחרור

יש כמה סוגים של משאבות חום מתוכם ניתן לבחור את הפתרון היעיל והמשתלם ביותר:

א. מקור האנרגיה – הסיווג העיקרי הוא לפי מקור האנרגיה של המשאבה. יש משאבה חשמלית, מגנטית, תרמית, כימית או מכאנית.

ב. הסביבה – סיווג מקצועי יותר בוחן את הסביבה אליה נפלט החום בתהליך של קירור ומיזוג, כמו גם את הסביבה ממנה נשאב החום בתהליך של הסקה. כאן ההבדלים הם בין סביבה המיוצגת על ידי אוויר, מגדל קירור, החלפת חום עם אדמה או סלעים והחלפת חום עם מאגר מים.

ג. מפרט טכני – רצוי לבחון את המפרט הטכני של המשאבה לפני שבוחרים אותה. חשוב להתאים בין אופי המשאבה לאופי השימוש, בעיקר בצרכים תעשייתיים, בבתי מלון או במוסדות. כל מפרט טכני מספק מידע על נתונים כמו תפוקת חימום וקירור, הספק מושקע בחימום ובקירור, אספקת מתח, מספר וסוגי מדחסים, מספר והספק מפוחים, ספיקת מים וכמובן משקל ומידות (אורך, גובה ורוחב).

משאבות סוגי סחרור

יש כמה מאפיינים המשותפים לכל המשאבות האיכותיות. ראשית, הן מציעות נצילות גבוהה ופעולה שקטה גם במהלך עבודה בטמפרטורות חוץ נמוכות. שנית, יחידת הבקרה שלהן ידידותית למשתמש ואחזקתן מינימאלית. ביחידות מסוימות של משאבות חום יש תקן המצביע על שימוש בגז ידידותי לסביבה והיחידות מגיעות עם מיכל אגירה מובנה. מעבר לכך, במשאבות רבות ניתן להוסיף גופי חימום חשמליים.
משאבות נוספות: טבולותמים חול, סחרור,

מי שעדיין מתלבט לגבי משאבות יכול להתייעץ עם נציגי חברת סליל המנוע בע"מ. החברה מקפידה על אספקת משאבות המיוצרות אך ורק על ידי החברות המובילות בעולם.

 לחברה ניסיון רב שנים בהתנהלות מול לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. צרו קשר עם נציגי החברה בהקדם ובואו לבחור את פתרון החימום האידיאלי עבור הבית או העסק.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן