סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

משאבות מים – להגברת לחץ מים

מחפשים משאבה להגברת לחץ המים בבית? מוצר זה דרוש לכם עבור מערכת הביוב? חברת סליל המנוע מתקנת, משווקת ומשדרגת את כל סוגי משאבות המים.

מעוניינים לשמוע עוד על השירותים שלנו? התקשרו למספר 073-7821089

חברתנו מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות רבים:

  • שיווק של מוצרים איכותיים
  • מכירה של משאבות בכל גודל ולכל סוגי הצרכים
  • שירותי תיקון במפעלי החברה או באתר הלקוח
משאבות מים

משאבות מים קונים ממקצוענים

כשאנו מדברים על מוצר כמו משאבות מים, חשוב לזכור כי מדובר בקבוצת מוצרים גדולה מאוד. בכדי להתאים את המוצר הנכון ביותר לצורך, יש להתייחס להתאמה פיזית של המכשיר לאזור שבו הוא יוצב, כמו גם להספק שלו.

 
הספק נמוך מדי לא ייתן את התוצאה הדרושה, והספק גבוה מדי יוביל לבזבוז מיותר של אנרגיה. כמו כן, למשאבות מסוג זה ישנם ייעודים שונים, ולכן ישנו גם שוני בין המכשירים עצמם. חברת סליל המנוע מעמידה לרשותכם את כל העזרה המקצועית לה תזדקקו. אנשי המקצוע שלנו מנוסים ומקצועיים, ויודעים להתאים לכל לקוח את הדרוש לו.

מה עדיף – לתקן משאבת מים או לקנות חדש?

כשמשאבה מתקלקלת, אנשים רבים מוצאים עצמם בדילמה – מה עדיף, להחליף אותה או שמה עדיף לתקנה. כל מקרה עומד לגופו, אך בגדול, מוצר זול יחסית ניתן להחליף בקלות יחסית, אך חשוב לעשות את ההחלפה במוצר חדש ואיכותי. עם זאת, במקרה ומדובר במוצר יקר, תיקון איכותי יכול לחסוך כסף רב. חברת סליל המנוע מתמחה בתיקון משאבות מים, ומציעה את שירותיה הן באתר הלקוח והן במפעלי החברה. סליל המנוע מקפידה על תיקון איכותי, כזה שיחזיר את המוצר לתפקוד מלא, ויספק מענה לזמן ארוך.

הגברת לחץ מים

מחפשים משאבה להגברת לחץ המים בבית? משאבת מים של סליל המנוע היא הפתרון בשבילכם!
לפרטים נוספים התקשרו – 073-7821089

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן