סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

משאבות חלזוניות

זקוקים לפתרונות שאיבה ייחודיים? כאלו שמתאימים לתעשיית הכימיה? שיתמודדו היטב עם העברה של מוצרי קוסמטיקה? משאבות חלזוניות הן הפתרון המושלם בשבילכם.

חברת סליל המנוע מתקנת, מתחזקת ומשדרגת משאבות חלזוניות, כמו גם מוכרת ציוד איכותי – חדש ומיד שנייה. אנו נשמח לייעץ לכם בבחירת משאבות חלזוניות, וכמובן גם נספק שירות איכותי למוצר קיים.

בכל שאלה, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון שמספרו 073-7821089

חברת סליל המנוע מספקת לכם את כל הדרוש לכם:

  • מכירה של מוצרים חדשים ומיד שנייה
  • שירות איכותי ומהיר
  • אנשי מקצוע ותיקים, בעלי ידע וניסיון רבים, המסוגלים להתמודד היטב גם עם תיקונים מורכבים
  • עמידה קפדנית בלוחות הזמנים של הלקוח
משאבות חלזוניות

מהן משאבות חלזוניות?

משאבות חלזוניות הופכות חזון למציאות בכך שהן מאפשרות שאיבה של חומרים שבעבר נחשבו לכאלו שלא ניתנים לשאיבה. משאבות אלו מתאימות לתעשיות מורכבות ועדינות כגון תעשיית הקוסמטיקה, הכימיה ועוד, ויש להן יכולת טובה לשאוב חומרים במצב צבירה נוזלי סמיך. משאבות מסוג זה מאפשרות לייעל ולשפר תהליכי ייצור שונים, וניתן לפגוש אותן במפעלים ובתעשיות שונות.

המשאבה שלכם סובלת מתקלה?

חברת סליל המנוע מתמחה בתיקון ושדרוג של משאבות מכל הסוגים, וביניהן גם משאבות חלזוניות. בחברה מועסקים אנשי מקצוע מובילים, בעלי ניסיון נרחב בתחום תיקון משאבות, שצברו את ניסיונם בחברות בולטות בתחום. אנשי המקצוע שלנו יוצאים אליכם ללא דיחוי, ומבצעים תיקון איכותי של המכשיר. המענה המהיר והמקצועי שלנו מאפשר לכם, לקוחותינו, לחסוך זמן וממון רב.

המשאבה שלכם סובלת מתקלה?

אם אתם זקוקים למשאבה חלזונית, אך הולכים לאיבוד במבחר הגדול העומד לרשותכם, אנו נשמח לעזור לכם לבחור את המוצר הטוב ביותר בשבילכם. הידע והניסיון הרבים שצברנו בתחום מאפשרים לנו לספק לכם את העצה המקצועית לה אתם זקוקים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן