סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

משאבות ואקום

זקוקים למשאבות ואקום? מחשפים מוצרים איכותיים וזמינים? חברת סליל המנוע מספקת לכם את כל סוגי המשאבות באיכות הטובה ביותר.
התקשרו: 073-7821089

למה משמשים משאבות ואקום?

  • ענפים שונים של תעשייה
  • מחקרים מדעיים
  • תחומים הנדסיים שונים
  • תעשיית המזון
  • ועוד
משאבות ואקום

מהם משאבות ואקום?

משאבות מסוג זה נועדו על מנת לינוק גזים מחלל מסוים וליצור מצב של ריק. מכשירים אלו יכולים להיות מופעלים על ידי מנוע או לנצל תכונות תרמודינמיות לצורך פעולתן התקינה. משאבות הואקום בולטות בתחום מחקרי חלל משום שהן מאפשרות לדמות תנאים הקיימים בחלל החיצון. בנוסף יש להן תפקיד חשוב בתעשיית המזון, שכן הוצאת אוויר מאריזות מאפשרת שימור טוב יותר של מוצרי מזון שונים.

מהם היתרונות של משאבת ואקום?

משאבת ואקום יכולה לשמש למגוון רחב של מוצרים. שימוש נפוץ ביותר שלה ניתן לראות בתעשיית המזון. ה-ואקום חשוב מאוד כדי לשמור על ואקום באריזות מסוימות כדי שלא יהיו חיידקים באוויר שיכולים לסכן את המוצר ולהוריד מתקופת חייו. לא רק בתעשיית המזון יש שימוש נרחב במשאבות אלו וגם בתעשיות אחרות השימוש ב-ואקום חשוב מאוד כמו למשל תרופות, מוצרי פלסטיק ועוד.

כיצד בוחרים משאבות ואקום לתעשיה?

משאבות ואקום צריכות להיבחר לפי סוג השימוש. יש כל מיני סוגי משאבות שפרמטרים שונים קובעים את ההבדלים ביניהם. אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא גודל המשאבה המתבקשת. בעוד יש תעשיות שמשתמשות במשאבות אלו לאריזה של מוצרים קטנים למדי, יש תעשיות שצריכות משאבות גדולות יותר וזהו אחד הקריטריונים החשובים ביותר. למשאבות ואקום יש גם שימוש.

  • כשאתם בוחרים משאבת ואקום חשוב מאוד לבדוק את האיכות שלה. אם אתם רוצים משאבה איכותית שתוכל לבצע את המשימות החשובות ביותר במפעל או בעסק אתם חייבים משאבה שתעמוד בלחץ הנכון ובהספק עבודה גדול. ישנן משאבות שיכולות לדרוש מנוחה כיוון שהם מתחממות בפעילות אינטנסיבית ויש משאבות שלא מסוגלות לעמוד בכל סוגי העבודה לפי הלחץ שמתבקש.
  • משאבת ואקום צריכה להיבחר לטווח הארוך. חשוב מאוד לבחור אותה ממקום שמציע שירותי הדרכה ותחזוקה נכונים למכונה עצמה וכמובן שירות תיקונים מלווה באחריות לפחות לשנה הראשונה. משאבות אלו צריכות להיות חזקות וחשוב להשקיע במשאבה איכותית ועמידה ולא לחפש מחירים נמוכים שיעידו על איכות שנויה במחלוקת.

איזה סוגי משאבות ואקום קיימים?

משאבות הוואקום בהן משתמשים כיום, הן משאבות מכניות ומשאבות סילון. משאבות מכניות מופעלות על ידי מנוע, כך שעיקר פעולתן הוא כניסת הגז מהחלל הישר אל המשאבה. בין משאבות הוואקום המוכרות יותר היא משאבת טבעת מים. במשאבה זו מתבצעת השאיבה ע"י טבעת מים דינאמית. אחד היתרונות המהותיים של טבעת המים היא שהמגע בין חלקי המתכת לא מתקיים, כך שהבלאי נמוך מאוד ביחס ליתר המשאבות המכניות. מאידך, למשאבה זו חיסרון מהותי והוא שהריק הנוצר מוגבל לנקודת רתיחת המים.משאבות הסילון פועלות ללא מנוע, תוך ניצול העקרונות התרמודינמיים. עיקרון התרמודינמי מאפשר את הגברת הלחץ ומקטין את מהירותו ולהפך.

במשאבת הסילון ישנם שני פלואידים – פלואיד נינק ופלואיד מניע.שימושי משאבות וואקום הם רבים ומגוונים ומתרכזים בענף ההנדסה, התעשייה והמדע. באמצעות המשאבות ניתן לערוך הדמיה לתנאים השוררים בחלל, ניתן לאחסן יותר חומרים בפחות נפח ולייבשם בהקפאה ובעיקר חומרים אורגניים (מזון+ תרופות), ניתן לבצע ניתוח חומרים במצבי צבירה משתנים – נוזל גז ומוצק, ליצר מוצרים לרבות נורות חשמל רכיבים אלקטרוניקה וכיוצא בזה ואף להעשיר אורניות.

כל המוצרים להם תזדקקו תחת קורת גג אחת

חברת סליל המנוע מספקת ומתקנת משאבות ואקום בהספקים שונים וצורות שונות. אנו מחזיקים מלאי גדול של מוצרים, וערוכים למתן מגוון פתרונות עבור לקוחותינו. אנו מספקים גם שירותי תיקון ושדרוג של משאבות מכל הסוגים, כאשר השירות ניתן באתר הלקוח ועל ידי אנשי מקצוע מובילים. אנו מקפידים לספק ללקוח את כל הדרוש לו, תוך התחשבות מלאה בצרכים שלו ובתקציב שלו.
כל לקוחותינו נהנים מייעוץ מקצועי ומשירות ברמה הגבוהה ביותר.
 
כל עובדי החברה הינם אנשי מקצוע מנוסים, שעובדים שנים רבות בתחום המשאבות. בנוסף, הם מצוידים במכשור מעולה למגוון לקוחות החברה (פרטיים ומסחריים) שרות תיקונים מקצועי עבור כלל משאבות הוואקום (מכל הסוגים והגדלים). בחברה צוות עובדים מקצועי הכולל הנדסאים ומהנדסים מנוסים, אשר ערוכים להעניק שרות מקצועי ולענות לכל לקוח על כל בעיה ותקלה באדיבות ומקצועיות אין קץ. מעבר להון האנושי בחברה, מחזיקה 'סליל המנוע בע"מ בציוד מתקדם ומקצועי, המאפשר תיקון איכותי של משאבות הוואקום.
משאבות נוספות: טבולות, מים, סחרור, חול.

שירותיה היעילים של חברת סליל המנוע מזכים אותנו באמונם ובנאמנותם של לקוחות רבים, שנעזרים בשירותנו שוב ושוב.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן