סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

משאבה צנטריפוגלית

מבין מגוון המשאבות שבהם אנו עושים כיום שימוש, קל מאד לשים לב כי המשאבה הצנטריפוגלית, היא ככל הנראה המשאבה המוכרת ביותר שיש כיום. משאבה צנטריפוגלית ידועה בכך שהיא בעצם עושה שימוש בגורם מאיץ, בכדי להעביר את המים במהירות ממקום למקום. המהירות הגבוהה שהמשאבה יוצרת מאפשרת העברה מהירה על ידי יצירת לחץ, וכך הנוזל עובר ממקום למקום.

לחברת סליל המנוע יש כמובן ניסיון של שנים רבות בשיווק משאבות מכל סוג – כולל שיווק של משאבות צנטריפוגליות. להזמנת משאבה צנטריפוגלית איכותית במיוחד, אתם כמובן מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך אתר או בטלפון שמספרו 073-7821089

למה יכולה לשמש משאבה צנטרפוגלית

משאבה צנטריפוגלית יכולה לשמש למגוון רחב של שימושים בין אם מדובר על המגזר הפרטי, העסקי או התעשייתי. במגזר הפרטי אנו יכולים למצוא את המשאבה בעיקר לצרכי הגברת לחץ מים. בעקבות הבנייה הרוויה שהולכת ונהיית יותר גבוהה, יש צורך במשאבות מים חזקות כדי שיזרימו את המים לקומות הגבוהות שייהנו מלחץ מים גבוה ומספק באמבטיה ובמטבח.

במגזר העסקי אנו יכולים לראות שימוש דומה בבנייני משרדים אך גם עסקים שדורשים לחץ מים גבוה יותר. במגזר התעשייתי ניתן למנות שימושים רבים יותר שנועדים למגוון תהליכי ייצור ובין היתר גם לצרכי קירור.

על מה אנו מקפידים בשיווק המשאבות? ובמיוחד במשאבות צנטריפוגליות

יש כמה סוגים של משאבות חום מתוכם ניתן לבחור את הפתרון היעיל והמשתלם ביותר:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיווק לכל גורם – חשוב מאד להבין כי חברת סליל המנוע משווקת משאבות צנטריפוגליות ללקוחות שונים שאף באים ממגזרים שונים באוכלוסיה. מדוע יש בכך צורך? פשוט מאד, משום שכפי שציינו, משאבה צנטריפוגלית יכולה להיות טובה לכמה שימושים שונים, ולכן מגזרים שונים מעוניינים במשאבות הללו. בין השאר, חברת סליל המנוע משווקת את המשאבות הללו למגזר הביתי, שם ניתן להשתמש בה לטובת מערכות של חימום וקירור, או מערכות ביוב פרטיות.
משאבה צנטריפוגלית

כמו כן, החברה משווקת את המערכות הללו גם לגורמים מוניציפליים – שם כמובן יש צורך במשאבות הללו לטובת תכנון מערכות הביוב השונות. גם המגזר התעשייתי איננו מקופח – שכן יש צורך במשאבות הצנטריפוגליות לטובת מכונות רבות ולצורך ייצור של מכשירים שונים שפועלים על בסיס המשאבות הללו, וכמאן שיש לחברת סליל המנוע גם ניסיון בעבודה מול המגזר התעשייתי. בקיצור – לא משנה את מי אתם מייצגים, יש לכם סיבה טובה לפנות אלינו!

משווקים את כל סוגי המשאבות – מעבר לעובדה שחברת סליל המנוע עובדת מול גורמים רבים, הרי שיש עוד יתרון נוסף בפניה אליה – והיא העובדה שהיא משווקת סוגים שונים של משאבות צנטריפוגליות בהתאם לצורך שלכם. כך למשל תוכלו למצוא אצלנו משאבה צנטריפוגלית אופקית או משאבה אנכית. תוכלו למצוא אצלנו משאבות צנטריפוגליות רב דרגתיות, משאבות טבולות, או משאבות שהן חצי טבולות. ניתן למצוא אצלנו משאבות שמותאמות במיוחד למערכות מיזוג אוויר, או משאבות שמותאמות למערכות לכיבוי אש. כמובן שזו רק סקירה חלקית של כל היצע המשאבות הצנטריפוגליות שיש בחברת סליל המנוע. הרעיון אם כן הוא ברור – אצלנו אתם תמצאו תמיד את המשאבה שאתם מחפשים.
 
התקנה של המשאבות – מעבר למכירה של המשאבות הצנטריפוגליות, חשוב לזכור שלחברת סליל המנוע יש עוד יתרון ניכר מאד: אנו לא רק מוכרים את המשאבות, אלא גם מספקים לכם שירותי התקנה למשאבות, ובכך חוסכים לכם מאמץ רב. כדי ליהנות ממשאבה איכותית שפועלת בצורה תקינה יש צורך גם בהתקנה מקצועית שתדע למנוע את הבעיות שיכולות לצוץ. התקנה רשלנית של המשאבה יכולה לעלות ביוקר כאשר היא חלק אינטגרלי משירות הלקוחות שנו מעניקים.

תמיד יש סיבה טובה לפנות אלינו

אי אפשר לבחור מוצרים יקרים וחשובים ללא אמינות לכל אורך דרך, וזו דרך האמונה שלנו בסליל המנוע בע"מ. תחושת האמינות תורגש מתחילת תהליך הבחירה ועד סופו כאשר אנו מציגים לכל הלקוחות שלנו את כל היתרונות והחסרונות לגבי כל משאבה ומשאבה בלי להסתיר דבר. אנו עוזרים בהתאמה בבחירת המשאבה תוך שקיפות מלאה לחלוטין כי כך הלקוחות שלנו מבינים שהם נכנסים למשפחה ולא רק בוחרים משאבה. בנוסף לכך, אנו דואגים לספק אחריות לכל המשאבות הצנטריפוגליות ממש כמו כל המוצרים האחרים שאנו מספקים.
משאבות נוספות: טבולותוואקום, חול, סחרור,

אם אתם באמת זקוקים למשאבה צנטריפוגלית, ברור שיותר אין שום התלבטות – רק בחברת סליל המנוע תמצאו בדיוק את השירות שאתם מחפשים, וכך כמובן תוכלו ליהנות מהיכולות הגבוהות של המשאבה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן