סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

משאבה בורגית

בעולם התעשייה עושים שימוש רב במשאבות. אלו כלים מיוחדים שעובדים באנרגיית חשמל, והם ממלאים תפקיד חשוב מאוד. בין היתר הם מבצעים דחיקה, סחרור, העברה וכן הלאה. היות ויש צרכים שונים ונוזלים בעלי תכונות משתנות, יש להתאים לכל מקום ולכל מטרה לפי העניין את המשאבה המתאימה. המטרה בהתאמה זו היא להצליח להתאים את המשאבה שתמלא את התפקיד הנדרש כיאות, ותשיג את המטרה בשלימות וללא תקלות.

משאבת דחיקה בורגית

משאבה בורגית זו משאבה שמוגדרת כמשאבת דחיקה חיובית. היא משתמשת בבורג או במספר ברגים עבור הנעת נוזלים לכל אורך הציר של הבורג. תחת השם משאבה בורגית ניתן להבחין בשלושה סוגים של משאבות:

על המבנה של משאבות בורגיות

המשאבות הבורגיות משמשות עבור העברת נוזלים, וזאת בדחיקה של החומר הנשאב מהפתח בו נוצרת יניקה ומשם אל קצה הסניקה. קיימות משאבות בורגיות באורכים שונים, וכן בעלות הספקי מנוע שונים. הנתונים הללו קובעים את עוצמת הלחץ שהמשאבה מסוגלת להפעיל. המשאבה מורכבת משני חלקים בעלי תפקידים חשובים. והם רוטור וסטאטור. פעולת החלקים הללו מאפשרת מעבר של הנוזל למקום הרצוי.

מאפייניה של המשאבה

משאבה זו מסוגלת להעביר נוזלים במרקם צמיגי או נוזלים שקיימים בתוכם מוצקים, וזאת ללא גזירה – אפקט שקיים במשאבות רבות אחרות. כמו כן מבצעת המשאבה את הפעולה בשקט יחסית למשאבות אחרות. כמו כן פעולת המשאבה אינה יוצרת הקצפה ומאפשרת פעולה חלקה ויעילה ביותר.

מהם היתרונות של משאבה בורגית?

היכולות הללו של המשאבה מסבירות את היתרונות הרבים של המשאבה, כך שהיא תהיה מסוגלת לענות על הצורך במקרים בהם נדרשת פעולה בעלת התערבות מינימלית ואפס פגיעה בתכונות החומר שנשאב. כמו כן פעולת המשאבה הבורגית מוגדרת כהידראולית. כלומר, השאיבה מתבצעת באופן חלק ובלי פולסים. ניתן להחליף את מיקום המשאבה ולהציב אותה בנקודות עבודה שונות, וזאת בלי לשנות את המשאבה או את הספק המנוע. כמו כן מאפשרת המשאבה עבודה בטווח נרחב של לחצים וספיקות.

שימושים שונים של המשאבה

המשאבה משמשת עבור מטרות שונות. בין היתר מבצעים באמצעות המשאבות פעולות עבור מבערי שמן, הזרקת דלק, הידראוליקה, סיכה, הזנה, סחרור ועוד. כמו כן קיימות משאבות שניתן לבצע בהן פעולות בתהליכי ייצור של תרופות, מזון או כל נוזל סטרילי אחר. מגוון המשאבות המוצעות כיום בשוק בקטגוריה של משאבות בורגיות הוא בהחלט נרחב, ועבור צרכים רבים ניתן להתאים משאבה בורגית יעילה שתעשה היטב את העבודה

תחזוקה, תיקונים והחלפת חלקים

כל משאבה עלולה לצבור תקלות ונזקים במהלך השימוש בה. הפעולה הרציפה והמגע המתמיד עם הנוזלים בהחלט שוחקים את החלקים ויוצרים תקלות. במצב כזה חשוב לדעת כי ניתן למצוא מענה מקצועי, ולבצע תיקונים והחלפת חלקים לשם החזרת המשאבה לפעילות תקינה.

חברת סליל המנוע הינה חברה ותיקה ובעלת ניסיון עשיר במכירה ותפעול של משאבות בורגיות.
צרו איתנו קשר במספר: 073-7821089 ונשמח לסייע לכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן