סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

מנוע תלת פאזי

מנוע תלת פאזי הוא למעשה התאמה של טכנולוגיות הייצור בתחום המנועים למאה העשרים ואחת ולקדמה הטכנולוגית, אשר עד לשנים האחרונות היווה מוצר תעשייתי בלבד. כיום מנוע תלת פאזי ניתן למצוא במכשירים ביתיים רבים, כאשר ההגנה על המכשיר במקרה של תקלות חשמל עומדת בבסיס ההחלטה לייצור המבוקש.

מה ההבדל בין מנועי תחת פאזי למנועי חד פאזי?

מנוע חד פאזי הוא למעשה מנוע הנשען על עקרון פעולת המנוע המתקדם יותר, התלת פאזי, באמצעים מלאכותיים ומורכבים יותר לביצוע.
הוספת סלילי עזר להתנעה בתוספת ממסרי התנעה או כבלים, הולידה פיצול מלאכותי של פזה אחת והסטת המופע של סלילי המנוע המאפשרים את תחילת סיבוב המנוע בתהליך הצתה והנעה מהיר.

תוספת האביזרים והסטת המופע הם הסיבה העיקרית לתקלות במנועים מסוג חד פאזי, הזוכים לקבל פחות כוח חשמלי ונאלצים לתהליך מסורבל יותר של הנעה.

לעומתם במנועי התלת פזי אין צורך באביזרי עזר לצורך פעולת ההתנעה, וזאת בזכות מנוע תלת פאזי מתקדם המביא שלושה סלילים שכל אחד מהם מוזן בנפרד על ידי הרשת התלת פאזית המספקת מופע של מתח גבוה. במכשירים ביתיים שימוש במכשירים בעלי מנוע תלת פאזי מותנית בקיום מתח מסוג זה במערכת החשמל בבית.

במכשירים מורכבים דוגמת מזגנים, החיבור של המנוע יתבצע לרוב באמצעות מגען, הממתג כל פזה בנפרד ונשלט באופן חשמלי על ידי מערכת הפיקוד של המכשיר.
 
 
מנועי חשמל סליל המנוע

האם כל מכשיר חשמלי זקוק למנוע מסוג תלת פאזי?

התשובה היא בהחלט לא. קיימים מכשירים חשמליים רבים בעלי צריכת הספק חשמלי נמוכה יותר ועמידות גבוהה אשר אינם זקוקים למנוע תלת פאזי, ומתפקדים היטב עם המנועים המסורתיים מסוג חד פאזי. הקדמה והייצור של מנועי תלת פאזי נועד למכשירים המתקדמים יותר הזקוקים להבדלי המתח ולמיגון שמספקת המערכת.

בחירה בספק של מנועים ומכשירי הנעה נוספים

תעשיות רבות זקוקות דרך קבע לשיפוץ או תיקון של מנועים, רכישה ותחזוקה. לצד מנועי תלת פאזי קיימים מכשירי גנרטור, מפוחים, מנועים חשמליים, משאבות ומוצרים נוספים. מדובר בעולם שלם של מכשירים אשר לעין הבלתי מקצועית נראים כערב רב ובלתי ברור, ונדרשת יד מקצועית ומכוונת בבחירה של המנוע או המכשיר המתאים לצורך.


חברתנו מספקת ליווי מלא של אנשי מקצוע העומדים לרשות כל לקוח ולקוח, מסייעים ומכוונים בבחירה ומלווים בתהליך של התקנה ואחריות מלאה. סליל המנוע היא חברה מקצועית וותיקה, המכירה היטב את צרכי לקוחותיה בשווקים ובתעשיות השונות, ומקפידה לייבא ולשווק מנועי איכות בלבד, שירותי תיקון ושיפוץ מנוע, אחריות מורחבת ושירות מקצועי.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן