סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

מנועי DC

מנוע DC מותאם לצרכים אישיים

אם אתם מתעסקים במכונות ודאי יצא לכם כבר לשמוע על סוגי מנועים חשמליים רבים. לא תמיד ברור מה ההבדל בין מנוע למנוע ואדם שרק נכנס לתחום לא באמת יבין מתי צריך מנוע כזה או מנוע כזה, מתי צריך מנוע DC ומתי צריך מנוע AC, וכולה. סוגי מנועים רבים קיימים בעולם ביניהם גם מנועי חשמל ומנועי בנזין, מנועים אנכיים ועוד רבים אחרים.

כדי שהמכונה או הכלי אותו המנוע אמור לשמש או את הפעולה שהוא אמור להניע יש צורך לבחור בצורה מדויקת ולהתחשב בפרמטרים רבים. המנוע צריך להתאים גם לכוח העבודה הנדרש ממנו, צריך להתאים לסיבולת שלו והיכולת שלו לעבוד בצורה ממושכת וגם הגודל שלו קובע. לא כל מנוע יכול להיות עצום ממדים ויש מנועים שצריכים להפיק מקסימום תועלת במינימום זמן.

מנועי DC: מתי צריך אותם ובמה הם טובים

  • מנוע DC נמנה בקטגוריה מנועי חשמל והוא נקרא גם מנוע זרם ישיר. DC פירושו באנגלית direct current והוא למעשה הניגוד של זרם חילופין, מנוע AC. מנוע זרם ישיר שולח זרמים באופן קבוע ולא באופן מחזורי ולכן הוא נקרא ככה והוא משמש למכשירים רבים שאנו משתמשים בהם באופן יום יומי כמו מזגן או מאוורר. המנוע בנוי מרוטור, מציר, ממברשות ומעוד חלקים רבים שדומים למנועים אחרים והספק העבודה שלו גדול מאוד.
  • מנוע זרם ישיר משמש לאופניים חשמליות, מאווררים, מכונות גילוח, מערכות שמע, מחשבים, שעוני מחוגים ועוד. המנוע פועל בצורה כזו שהמברשות שנמצאות בו שעשויות פחם נוגעות בסלילים והם מעבירות זרם שגורם לציר להתמגנט. כשהציר נהפך למגנט הקוטב הצפוני שלו נדחה מהקוטב הדרומי ואז הרוטור מתחיל להסתובב. כשהרוטור מתחיל להסתובב נוצרת האנרגיה בדרושה שאפשר להפוך אותה לשימושים רבים לשינוי של פסי ייצור, לסיבוב גלגלים ועוד.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן