סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

מנועי AC

עולם המנועים הוא אחד העולמות שלא מוכרים לאדם הממוצע אך כשאתם מתעסקים עם מכונות בעבודה או בחייכם הפרטיים הגיע הזמן שהנושא יעניין אתכם קצת יותר. מנועיים חשמליים או מנועי בנזין הם לב ליבם של המכונות שאנו משתמשים בהם יום יום כולל רכבים, דרגנוע בקניון, מעליות ועוד. כול דבר צריך אנרגיה וגם המנועים הפשוטים ביותר עובדים על עקרון דומה. המנועים מתחלקים לחלוקות רבות כאשר יש מנועי אנכיים או מנועי בנזין, מנועי ac או מנועי DC ובמאמר זה נתמקד מהם מנועי ac ומה חשוב לדעת עליהם.

מנוע AC : דברים שחשוב לדעת

  • מנועי ac הם ראשי תיבות alternating current או בעברית זרם חילופין. זרם חילופין או למעשה זרם חשמלי שהופך את כיוונו באופן מחזורי והוא נבדל מהזרם הישיר. רוב הזרם החשמלי שאנו פוגשים יום יום הוא זרם חליפין גם מטעמי בטיחות וגם מטעמי הספק מספקים לשימוש ביתי. ככל הנראה מי שקונה מנועי חשמל יצטרך להחליט בין מנועי AC למנועי DC ולכן חשוב להכיר מה היתרונות של כל אחד מהם.
  • מנוע ac הוא מנוע זול יחסית והוא נותן לכם פתרון פשוט מבלי להסתבך יותר מידי. המנועים אמינים ביותר ועמידים לאורך זמן. המנועים ניתנים לרכישה בהנעה חד פאזית או תלת פאזית, עם גיר או בלי גיר, הם מהווים פתרון מושלם לשימוש במסועים, מערבלי בטון, מכונות שמשמות להזנה ועוד.
  • מנועי ac ניתן לשילוב יחד עם בקר תדר שמאפשר שליטה על המהירות וכיוון הסיבוב מה שנותן לכם אפשרות לשלוט בצורה אבסולוטית על השימוש. למנועי ac יש אפשרויות רבות ומגוונות וכדאי שתדעו אותם לפני הרכישה.

לפני שבוחרים מנועי חשמל - בוחרים חברה ראויה

בחירה של מנוע ac או כל סוג אחר צריכים להיות לאחר שיקול דעת והכרה של התחום. אם אתם לא מגיעים מהעולם המתאים אך תקנו בלחץ, בכל מקום יהיו אנשים שימליצו לכם המלצות שונות. בררו מי הם החברות והיצרניות המובילות ותבצעו רכישה אמינה שתהיה השקעה טובה לטווח ארוך.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן