סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

מנועים לשערים חשמליים

כפי שאתם בוודאי יודעים, שערים חשמליים יכולים להפוך את החיים של כל אחד ואחת מאתנו לחיים נוחים פי כמה. הם מאפשרים לנו שליטה מדויקת יותר, קבלה של הגנה איכותית יותר על הבית, על העבודה או על מקום אחר שהשער בא לתחום. עם זאת, שער חשמלי צריך להיות עם מנוע מתאים, בכדי שהוא יפעל היטב. כאן בדיוק, נכנסת לתמונה חברת סליל המנוע. החברה מספקת מגוון רחב מאד של מנועים לשערים חשמליים מכל סוג, אך ורק של הפירמות המובילות בעולם, ומספקת כמובן שירותי התקנה וכן שירותי תיקון לאותם שערים. אם כך, מהם התכונות שנוכל להבטיח לכם בכל המנועים שאנו מספקים לטובת שערים חשמליים?

למידע ולהצעת מחיר חייגו למספר 073-7821089

מנוע לשער חשמלי
מנוע לשער חשמלי
מנוע חשמלי לשער, סליל המנוע

בלאוורים - ציוד שינוע שיפתור לכם את כל הבעיות

  • מנועים בטוחים – קודם כל, בתור חברה שמובילה בתחום, חברת סליל המנוע מתחייבת לספק לכם מנועים חשמליים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר. אנו מבינים שאם המנוע לא בטוח לשימוש – הוא לא שווה אפילו פרוטה אחת. לכן, כל המנועים שאנו מספקים עומדים בתקנים מחמירים הן ברמה המקומית והן בתקנים הבינ"ל השונים. המנועים מצוידים בין השאר במנגנוני עצירת חירום, ועומדים בכל מבני הבטיחות העולמיים.
  • פשוטים להפעלה – כשאנו מספקים לכם מנועים לשערים חשמליים, אנחנו מתחייבים שהתפעול שלהם יהיה נוח ופשוט. המטרה היא שהמנוע יהיה קל לתפעול, בכדי שבסופו של יום – יהיה לכם גם קל ופשוט להפעיל את השער לטובת השער החשמלי. הדבר מאפשר לכם תפעול מהיר, וכך גם השער החשמלי באמת יחסוך לכם מאמץ רב.
  • עמידות לאורך זמן – אחד הקריטריונים החשובים ביותר במנועים שמספקים לטובת שערים חשמליים, הוא העמידות שלהם וכושר העבודה. המנועים שחברת סליל המנוע מספקת לכם, הם מהמנועים העמידים ביותר בעולם. העמידות שלהם היא כפולה – הם גם יכולים לתפקד היטב לאורך שנים רבות, והם גם יכולים לעמוד בשימוש רב מאד. מיטב המנועים שלנו יכולים לעמוד במאות אלפי הפעלות מבלי שהם נדרשים לטיפול מיוחד או לתיקון – ומדובר כיום על המספרים שמובילים את טבלת המנועים העולמית.
  • אחריות – כחברה שמכבדת את הלקוחות שלה, סליל המנוע מציעה לכם לא רק מגוון רחב למדי של מנועים לשערים חשמליים, אלא כמובן מספקת לכם בנוסף גם שירותי אחריות מלאים על המנוע. אם התגלתה בעיה במנועים שאנו מתקינים עבורכם, האחריות תופעל, ואנו נספק לכם שירותי תיקון ללא תוספת תשלום. האחריות של המנועים שאנו מספקים היא לשנים רבות – כיאה למנועים איכותיים במיוחד.

יש לכם את הכתובת המושלמת למנועים

כעת, כשהבנתם מהם היתרונות של המנועים עבור השערים החשמליים שחברת סליל המנוע תוכל לספק ולהתקין לכם, לא ותר לכם אלא להזמין אותם! אתם מוזמנים כבר עכשיו להשאיר את פרטיכם כאן באתר, ואנו נשמח לספק לכם את השירות בהקדם

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן