סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

מנועים אנכיים למשאבות

 
מנועים חשמליים לכל מטרה

אחד הדברים שעיצב את האנושות מחדש היא היכולת שלנו להמיר אנרגיה. אמנם אנשים רבים משתמשים במונח "ליצור אנרגיה" אך למעשה כל מה שאנו בני האדם עושים הוא להמיר אנרגיה למה שאנחנו צריכים. המנוע החשמלי הוא ללא ספק אחד המוצרים הכי חשובים שהתפתחו במאה האחרונה ובלעדיו קשה לראות איך תעשייה שלמה הייתה יכולה לתפקד. המנועים החשמליים באים לעזר בכל תחום אפשרי ולא רק בתעשייה אלא במגזר העסקי והפרטי. מנועי חשמל מגיעים כיום במגוון צורות ובמגוון רחב של הספקים שמתאימים להיקפי עבודה שונים וברכישת מנוע חשוב להבין מה הרכישה הכי טובה עבורנו.

מנועים אנכיים למשאבות: למה הם משמשים?

  • אחד מסוגי המנועים שיש הם מנועים אנכיים למשאבות. מנועי חשמל מהסוג הזה יכולים להתאים למגוון רחב מאוד של שימושים בין היתר מקדחות, מכסחות דשא וגם לכלים גדולים יותר שמשמים לענף הבנייה ולתחומים אחרים. היתרון של מנועי חשמל אנכיים הוא השימוש שלהם בכלים ומכשירים קטנים יחסית, לדוגמה במשאבות מים או כל משאבה אחרת וכך העבודה שלהם נשארת יעילה ביותר.

 

  • חשיבותם של מנועי חשמל גדולה מאוד ובלי מנוע איכותי סביר להניח שכל המכשיר או המכונה שהוא מפעיל לא תהיה שווה דבר. המנוע חייב להיות גם חזק וגם מותאם לכלי שהוא משמש וכמובן הלקוח חייב בעצמו להתאים בצורה נכונה. חברה טובה צריכה לבצע את ההתאמה יחד עם הלקוח ולהתחשב מאוד במנוע שיש למוצר כסימן איכות חשוב שלו. מנוע אנכי למשאבה הוא מוצר נרכש ביותר והמשאבות עצמם משמשות חברות רבות באופן הכרחי מידי יום.

כיצד לרכוש מנועים אנכיים?

מנועי חשמל אנכיים למשאבות או כל מנוע אחר תמיד חשוב לרכוש במקום אמין. כמו שכבר נאמר לעיל, המנוע הוא הלב של המכונה ובלעדיו המכונה לא שווה דבר. מנוע שמתקלקל, מתחמם מהר מידי, נהרס או מושבת תוך כדי עבודה אחרי תקופה קצרה ללא ספק לא היה שווה את ההשקעה ולכן חשוב לקנות גם מנועי חשמל מהיצרנים המובילים וגם לרכוש מחברה שנותנת שירות אדיב שכולל גם שירות תיקונים והדרכה לשימוש ותחזוקה נכונים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן