סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

מה זה משאבת טבולה?

היכרות עם המאפיינים השונים של משאבה טבולה יכולה לעזור להשתמש בה בצורה אפקטיבית יותר. במאמר הבא נסביר מה מיוחד במשאבה כזו, מה עושים איתה וכמובן גם איך בוחרים אותה מבין הקטלוג הקיים של הדגמים השונים

משאבה טבולה מתאפיינת בכך שניתן להציב אותה בתוך מקורות מים שונים. בזכות היכולת של המשאבה לפעול גם בסביבה רטובה ובתנאים לא נוחים, היא משמשת לטובת שורה ארוכה של מטרות וצרכים. כמו כן, יש כיום סוגים שונים של משאבות טבולות. בגלל שקיימים דגמים שונים של משאבה שעובדת פחות או יותר באותה צורה, קיים סיכוי גבוה להתאמה של כל דגם לצרכים ולדרישות של קהל היעד.

השוואה בין סוגים שונים של משאבות טבולות מתבצעת כיום על פי הצרכים של קהל היעד. בשביל למצוא משאבה מתאימה, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע ולהשוות בין הדגמים לפי המפרט הטכני. לאחר מכן, ניתן להיכנס אל עובי הקורה ולהשוות בין משאבות גם על פי המידות והמפרט הטכני.

מהם השימושים השונים של משאבה טבולה?

השימוש העיקרי במשאבה טבולה הוא לטובת שאיבת מי ביוב. משאבה טבולה מאפשרת לשאוב כמויות גדולות יחסית של מי ביוב, היא מוכיחה את עצמה גם בסביבה פרטית וגם בסביבה עירונית וניתן לשלב אותה במפעלים, ארגונים, מוסדות וכן הלאה.

בנוסף, יש כיום אפשרות להשתמש במשאבה טבולה גם כדי לשאוב מי קולחין   או בתוך מכלי אגירה ופסולת ביוב. בניגוד לשאיבה רגילה של מי ביוב, כאן כבר מדובר על משאבה שאמורה לאפשר גריסה של החומרים הפעילים השונים. מכאן והלאה, קל יותר גם להבין למה יש סוגים שונים של משאבות טבולות.

איזה סוגים של משאבות אפשר להשיג

הנה כמה סוגים שונים של משאבות טבולות שמתוכם אפשר לבחור את הדגם שהכי מתאים למטרות שאותן מנסים להשיג:

א. משאבות טבולות לניקוז – ניקוז מבוצע עם משאבות טבולות שפועלות בהספק נמוך יחסית. למעט מקרים שבהם מציבים
את המשאבות מתחת לפני הקרקע ובעומק רב, ניתן להסתפק במשאבות טבולות לניקוז במפרט טכני בסיסי בלבד.

ב. משאבות טבולות למי שפכים וביוב – משאבות טבולות למי שפכים וביוב הן כאמור הנפוצות ביותר. באמצעות משאבות טבולות כאלה, אפשר לטפל ברוב סוגי מי השפכים והביוב.

ג. משאבות עם סכין לגריסת מי ביוב – משאבות ביוב עם סכין חותך מיועדות לגריסת מי ביוב עם מוצקים והן מכונות "משאבות גריינדר". העלות של משאבות אלו עשויה להיות מעט גבוהה יותר, אך הן מספקות פתרון מעולה ומקיף.

ד. משאבות לשימוש ביתי – לא רבים יודעים שניתן גם להשיג משאבות טבולות לשימוש ביתי. אלו משאבות שבהן אפשר להשתמש כדי לנקות בריכות שחייה, בתוך מזרקות ומפלים או לבריכות דגים ונוי בחצר.

למה כדאי להשיג משאבה טבולה דרך סליל המנוע בע"מ?

הקטלוג של סליל המנוע בע"מ יעזור לך לבחור משאבות בהתאמה אישית. אם חשוב לך לחסוך זמן, הוצאות וטרחה אבל בלי להתפשר על איכות ועל ביצועים, הגעת לכתובת הנכונה. באמצעות השארת פרטים באתר או יצירת קשר עם כל אחד מהנציגים שלנו, יהיה לך הרבה יותר קל למצוא משאבה מעולה במחיר מפתיע.

כדאי להשיג משאבה טבולה דרך הקטלוג של סליל המנוע בע"מ בגלל שיש לנו את הניסיון, את הרקע ואת המיומנות. את היתרונות הללו אנו מנצלים עבורך כבר בשלב מוקדם, על מנת להמליץ לך על משאבה בהתאמה אישית. כעת, כל שנותר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ולהצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן