סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

מה זה ליפוף מנועים?

ליפוף מנועים הוא תיקון המתבצע במסגרת שיפוץ כללי. בזכות השיפוץ, ניתן להחזיר את המנוע לפעילות תקינה גם אחרי שהוא סופג נזקים של בלאי, שחיקה ותקלות מכניות
מנוע חשמלי הוא מכשיר שתפקידו לתרגם אנרגיה חשמלית לאנרגיית תנועה. על מנת להשלים את התהליך, המנוע החשמלי פועל בעיקרון המנוגד לזה של תחנת כוח: הוא לא משתמש בתנועה כדי ליצור חשמל, אלא משתמש בחשמל כדי ליצור תנועה. מכאן והלאה, אפשר להבין לא רק כיצד זה עובד אלא גם מה עלולות להיות התקלות הנפוצות.

אחת התקלות שחוזרות על עצמן עם כל הסוגים השונים של המנועים החשמליים קשורה לסלילים. בגלל שהמנוע תלוי בסלילים תקינים כדי לעבוד, הם נמצאים תחת עומס ושחיקה. עם הזמן, העומס והבלאי עלולים לגרום לתקלות במנוע ולחייב שירותי ליפוף מקצועיים.

מהם היתרונות של ליפוף מנועי חשמל?

שירות ליפוף מנועים הוא חלק משיפוץ כללי של המנוע. מטרת הליפוף היא להחזיר את המנוע לפעילות תקינה ובטיחותית, כמו גם לחסוך בהוצאות עבור הלקוחות. במקום להחליף את המנוע כולו, מבצעים ליפוף מנועי חשמל ומאריכים את חיי המנוע בצורה משמעותית.

השוואה בין ליפוף מנועים חשמליים לבין החלפה שלהם צריכה להיות מבוססת על מספר שיקולים. הנה למשל כמה יתרונות של ליפוף והאופן שבו כדאי להביא אותם לידי ביטוי:

א. עלות המנוע – ככל שהמנוע יקר יותר ומסובך להשיג אותו, כך בולטים היתרונות של הליפוף לעומת ההחלפה. ברוב המקרים, פערי המחירים בין ליפוף מנועים לבין החלפה שלהם יגיעו למאות ואפילו אלפי שקלים.

ב. עמידה בלוח זמנים – לרוב ייקח פחות זמן לבצע ליפוף מנועים מאשר להשיג מנועים חדשים. באמצעות ליפוף מנועי חשמל ניתן לעמוד בלוח הזמנים של הפרויקט, או להחזיר לפעולה תקינה גם מנועים גדולים של מכונות וכלי רכב.

ג. אחריות על הליפוף – חברה מקצועית שמספקת שירותי ליפוף מנועים לוקחת אחריות על התוצאות. אז נכון שאפשר לקבל תקופת אחריות מסוימת גם על מנועים חדשים, אבל המחיר כאמור יהיה גבוה משמעותית.

למי פונים כדי לבצע ליפוף מנועים חשמליים?

התנאי היחיד שבו צריך לעמוד על מנת לנצל את כל היתרונות של ליפוף מנועים חשמליים הוא לפנות לחברה מקצועית שמגיעה מהתחום ומכירה אותו. באופן הזה, ניתן לרכז את כל שירותי התיקונים למנועים תחת קורת גג אחת. כמו כן, אפשר לברר כמה יעלה לבצע ליפוף מנועי חשמל לעומת כמה יעלו מנועים חדשים שאמורים לתפקד באותו מכיר.

את החברה שמספקת את השירות כדאי לבחור לפי שיקולים אובייקטיביים. בין היתר, ניתן להשתמש בשיקולים ובהם מספר שנות הניסיון של החברה, ההמלצות שיש עליה מצד לקוחות מרוצים, המחירים שהיא גובה וכן הלאה. לאחר מכן, ניתן לבדוק מה רמת הזמינות של החברה: אם החברה לא מספיק זמינה כדי לבצע ליפוף מנועים, זה לרוב אומר שאי אפשר להשתמש במנועים ולהפעיל מכשירים ומכונות.

מי זקוק לשירותי ליפוף מנועים?

שירותי ליפוף מנועים חשמליים שכיחים מכפי שנהוג לחשוב. הסיבה לכך היא שמלבד מפעלי ייצור או מפעילי מכונות וכלי רכב גדולים, גם לקוחות פרטיים יכולים להזדקק לשירות הזה. בגלל שהמנוע החשמלי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, יש ביקוש גבוה לשירותי ליפוף, תיקונים ושיפוצים.

סליל המנוע בע"מ – כל הפתרונות שחיפשת

יש לך עוד שאלות לגבי מה זה ליפוף מנועים? רוצה לקבל שירות מקצועי ואמין? המומחים של סליל המנוע בע"מ כאן עבורך! כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן