סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

ליפוף מנועים

מחפשים מומחים לתיקון מנועי חשמל? זקוקים לשירות ליפוף מנועים? בחברת סליל המנוע תמצאו את כל הדרוש לכם.

חברת סליל המנוע מספקת מגוון שירותים ברמה הגבוהה ביותר:

  • שירות באתר הלקוח

 

  • שירות של אנשי מקצוע מובילים ומנוסים

 

  • שימוש במכשור הטוב ביותר הקיים בתחום

 

  • היענות מהירה לקריאות של לקוחותינו

 

  • עמידה קפדנית בלוחות הזמנים של הלקוח
ליפוף מנועים

מהו ליפוף מנועים?

ליבת מרבית המנועים עטופה בסלילים, ותקלות רבות במנועי חשמל קשורות באותם סלילים, ולכן ליפוף מנועים הינה פעולה חשובה ביותר הנדרשת לצורך הצלת המנוע. איכות התיקון, ואף עצם הצלחתו, תלויים באיכות הליפוף. חברת סליל המנוע מעסיקה את טובי אנשי המקצוע המתמחים בתחום, ושיש להם את היכולת לספק את השירות הדרוש. אנשי המקצוע שלנו פועלים בתחום שנים רבות, ומכירים את כל סוגי המנועים. התיקון האיכותי שלנו יחזיר את המנוע שלכם לחיים.

סליל המנוע עומדת לרשותכם

חברת סליל המנוע פועלת בתחום תיקון מנועי חשמל בכלל ובתחום ליפוף מנועים מזה שנים רבות. מייסדי החברה צברו את ניסיונם המקצועי בעבודה בחברות מובילות בתחום תיקון מנועים, והשתתפו בפרויקטים בהיקף רחב. חשוב לנו לספק לכם את השירות הטוב ביותר, ולכן אנו מגיעים לאתר הלקוח, ומציידים את העובדים שלנו במיטב המכשור שעוזר להם להתמודד עם כל צרה. בנוסף, אנו נענים לקריאות של לקוחותינו ללא דיחוי. במשך השנים, צברנו קהל לקוחות גדול ומרוצה, שעובד בשיתוף פעולה איתנו מזה שנים רבות.

זקוקים לשירות ליפוף מנועים? תפנו אלינו ללא דיחוי, ונגיע במהרה.

למידע ולהצעת מחיר חייגו למספר 073-7821089

תדירות הליפוף של מנוע רכב תלויה במספר גורמים, כגון מספר הקילומטרים שנסעו עם הרכב, אופי הנהיגה, איכות הדלק ומידת תחזוקת המנוע. בכלל, נכון להמליץ על ליפוף מנוע רכב כל 100,000 ק"מ, אך יש לקחת בחשבון את הגורמים הנ"ל.

ישנם מספר סימנים שעשויים להעיד על צורך בליפוף מנוע רכב, כמו קולות עיוות, רעידות, צריבת שמן, צריבת דלק, ריח עשן או שריטות על המשטח הפנימי של המנוע. ניתן גם לבדוק את מצב המנוע על ידי ניתוח שמני המנוע או על ידי בדיקות נוספות.

בזמן ליפוף מנוע יש כמה פעולות שנדרשות לביצוע כמו: פירוק המנוע, ניקוי חלקי המנוע, בדיקת חלקי המנוע והחלפתם במקרה הצורך, והכנת המנוע להתקנה מחדש.

העלות של ליפוף מנוע רכב תלויה בגורמים רבים, כולל אופי המנוע, סוג הרכב, ומקום התיקון. באופן כללי, ליפוף מנוע רכב עלול לעלות אלפי שקלים או יותר.

כשמבוצע ליפוף מנוע, ניתן לשפר את ביצועי הרכב בכמה דרכים, כגון: שיפור צריכת הדלק, חיזוק עוצמת המנוע ושיפור התגובה של הרכב 

 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן