סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

החשיבות של מפסק עומס לאחר התקנת משאבת טבולה

הצרות והנזקים שהצפות יכולות לגרום

הניצול של השטח תמיד חייב להיות מקסימלי מה שמביא בתי עסק, מפעלים ואפילו בתים פרטיים ליצור מחסנים, מרתפים או קומות שלמות מתחת לפני האדמה. כך יש ניצול גדול של השטח הקיים אך עם זאת צצות בעיות של הצפות וניקוזם בעת הצורך. משאבות טבולות פותרות בדיוק את הבעיה הזו כך שהם מצליחות לנקז בצורה אוטומטית את המים למקומות גבוהים יותר ביתר קלות, כך הנזק שנגרם הוא מזערי ביותר וגם חוסר פיקוח או תשומת לב לבעיית הצפה שזה עתה מתרחשת לא תתפוס אותנו לא מוכנים.

עם זאת, כדי להיות בטוחים לחלוטין, בעיקר בסביבה בה יש מוצרי חשמל רבים או כבלים בעלי מתח גבוה, צריך לוודא את הימצאותו של מפסק עומס כדי שהכול יעבוד כמו שצריך בלי תקלות מיותרות, בלי שמכשירי חשמל אחרים ייהרסו ושהמשאבה תקבל את הכוח הדרוש לה.

מפסק עומס כדי למנוע קצר

אם רוצים להיות מוגנים לחלוטין, אחרי שהתקנתם משאבות טבולות שיגנו עליכם מהצפות חשוב לוודא שיש במקום מפסק עומס. במערכת החשמל, מפסק עומס מונע קצר. המפסק יכול לנתק את המעגל החשמלי וכך הוא מגן עליו מפני שריפה, גם כשמחוברים אליו מספר מכשירים.

מפסק עומס קיים בכל מקום בו יש מספר רב של מכשירים חשמליים ודאי כאלו שדורשים מתח גבוה להספק עבודה רב, כמו למשל המשאבה הטבולה שיכולה לפעול פרק זמן ממושך. קצר יכול להשבית את המכשירים החשמליים לחלוטין או לפגוע בהם קשות, ובמקרים חמורים יותר אף לגרום להתפרצות שריפה.

משאבות טבולות

כדי לא ליצור עומס עבודה

כמו שכבר הוזכר, משאבות טבולות פועלות בצורה ממושכת ומסוגלות לשאוב כמות מים כבירה בפרק זמן קצרה. כל העבודה החזקה הזו דורשת כוח רב ולכן יכול להיווצר עומס על מערכת החשמל באותו המקום.

כדי לווסת את הלחץ וכדי להימנע מעומסי יתר שעלולים להיות מסוכנים, חשוב לשמור על הבטיחות בראש ובראשונה וגם על פעולה תקינה של המשאבה במקרה חירום. גם שימוש שגרתי במשאבה יכול לגרום לעומס על המערכת ובמחסור במפסק שיעזור בחלוקת העומס יכולה להיות בעיה חמורה יותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן