סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

גנרטורים

הגנרטור שלכם לא עובד כמו שצריך? מחפשים שירותי תיקון איכותיים?

חברת סליל המנוע מציעה לכם מגוון רחב של שירותים בתחום הגנרטורים, החל מייעוץ בבחירת המוצר המתאים לכם ועד תיקון, שדרוג והתקנת גנרטורים מכל הסוגים.

מעוניינים לשמוע עוד על השירותים שלנו? התקשרו למספר 073-7821089

  • ייעוץ בבחירת המוצר המתאים לכם, בהתאם לצורך והמטרה הסופית.
  • שירותי תיקון ואבחנה של גנרטורים.
  • שדרוג מוצרים שונים והוספת חלקים נוספים.
  • התקנת גנרטורים על פי בקשת הלקוח והדרכת תחזוקה.
אספקת גנרטורים

מהם גנרטורים

תפקידו של מכשיר זה הוא לייצר חשמל, והוא משמש למגוון צרכים ושימושים, הן כגיבוי לרשת החשמל הארצית והן לצורך אספקת חשמל במקומות שלא מחוברים לרשת הכללית. כך למשל, נעשה שימוש נרחב ביותר בגנרטורים בתחום הבנייה, ובכל מתקן אסטרטגי חשוב, כגון במבני ממשלה, בבתי חולים ועוד. פתרון זה נכנס לפעולה ברגע שיש הפסקת חשמל.

יתרונות הגנרטורים

בגנרטורים משתמשים בכל מוסד ותעשייה וגם בבתים פרטיים. המטרה של הגנרטורים היא לספק אנרגיה, לספק חשמל. גנרטורים יכולים להמשיך לעבוד גם במידה ויש אפסקת חשמל, בכך הגנרטור מספק אנרגיה להמשך עבודה של המכונות. יש עסקים אשר משתמשים בגנרטורים רק במקרה חירום, אך רבים משתמשים במחוללים באופן יום יומי. את הגנרטור ניתן לחבר למכונה ספציפית או למבנה, הכל תלוי בסוג הגנרטור ולאיזה צורך הוא מותקן.

איזה פתרון דרוש לכם?

ישנם סוגים שונים בהספקי עבודה שונים. בכדי לייעל את העבודה יש להתאים את המכשיר לצרכים הקיימים. גנרטור גדול מדי יתפוס מקום מיותר, יהיה כבד וייצור בזבוז מיותר, ואילו קטן מדי לא יצליח להתמודד עם המשימות המוטלות עליו. חברת סליל המנוע עוזרת לכם לבחור את המכשיר הטוב ביותר בשבילכם.

תיקון גנרטורים

מחפשים חברה מקצועית המספקת שירות לגנרטורים?

חברת סליל המנוע מספקת שירות לגנרטורים, ומבצעת תיקון ושדרוג של כל סוגי המוצרים. השירות ניתן באתר הלקוח, במהירות רבה ובמקצועיות. אנו עושים כל שביכולתנו כדי לחסוך ללקוחותינו הוצאות מיותרות.

 

בכל שאלה, בקשה וצורך בתחום, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי, אדיב ויעיל.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן