סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

גנרטורים לגיבוי חדר שרתים

הגנרטור, בעברית מחולל, הוא למעשה מכונה המייצרת חשמל באמצעות תהליך של המרת אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. בימינו, הגנרטור משמש בעיקר כאמצעי גיבוי למצבים של הפסקות חשמל או לעיתים כאמצעי החשמלי היחידי במקומות בהם אין אספקת חשמל ישירה.

מהו חדר שרתים ומדוע חשוב שיהיה מגובה?

חדר שרתים, או מה שמכונה חוות שרתים בעגה המקצועית, הוא אוסף של שרתים שמטרתם לבצע משימות ששרת יחידי אינו מסוגל לעשות. לכל החברות הגדולות המבוססות על טכנולוגיות מחשבים יש חוות שרתים, למשל, חברת גוגל. חוות השרתים למעשה מהווה בעצמה את רשת האינטרנט על גביה מידע נע ממקור אחד למשנהו.

ישנה חשיבות רבה לשמור על חוות השרתים פועלת 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע שכן נע על גביה מידע חשוב לתפעול פעילות החברות וקריסתה עשוי לגרום לאובדן של מידע זה ולהפסקת הפעילות. לכן, נעשים מאמצים רבים לשמירה על תנאים אופטימאליים בחדר השרתים, כמו למשל, שמירה על תנאי מזג אוויר אופטימאליים לשרתים, כיבוי אש בגז, מערכות אבטחה פיזיות שנועדו להגן על מתחם חוות השרתים ועוד. בין היתר, אחד האמצעים שנועדו להבטיח את פעולת חוות השרתים ולמנוע את קריסתה, הם הגרנטורים.

גנרטור לחדר שרתים

הגנרטור כגיבוי

הגנרטור משמש כגיבוי למקור החשמל העיקרי לחוות השרתים. פעילותה של חוות השרתים מתבססת על חשמל, פעילותה כולה מתבססת על היותה מחוברת למקור חשמלי. במקרה של הפסקת חשמל, או הפרעה באספקת החשמל אל חוות השרתים, פעילותה כולה תיפסק כליל. לכן ישנה חשיבות ראשונה במעלה לדאוג לגיבוי מקור חשמלי. הפתרון האידיאלי לכך הוא כמובן, הגנרטור. לרוב, הגנרטור יהיה המוצא האחרון בו ישתמשו, שכן מרבית החברות משתמשות בלוחות UPS בנוסף כגיבוי חשמלי אך אינן שרידות לאורך זמן רב וכאן נכנסים לתמונה הגנרטורים

איך לבחור את הגנרטור האידיאלי לחוות השרתים?

כאמור, הגנרטור מחולל חשמל בדרך של המרת אנרגיה – מאנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. תהליך זה אמנם בסיסי אך עשויות להיווצר תקלות בגנרטור. כשמחפשים חברה המספקת גנרטורים למכירה, חשוב במיוחד לשים לב כי היא דואגת לתיקון תקלות מיידית.
לרכישת גנרטור ולפרטים נוספים לחצו כאן.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן