סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

אספקת מפוחים

סליל המנוע בע"מ מספקת למגוון לקוחות המשתייכים אל המגזר הפרטי והתעשייתי מפוחים איכותיים, בהתאמה אישית לצורך ולתקציב. אם גם אתם זקוקים למפוח, רוצים לתקן או לשדרג את הקיים, הגעתם למקום הנכון.

למידע ולשירות חייגו אלינו למספר 073-7821089

סליל המנוע בע"מ מובילה בתחום אספקת מפוחים איכותיים – בניסיון, במקצועיות, באיכות ובמוניטין. כחלק בלתי מתפשר מאיכות המוצר, דואגת החברה למתן שירות איכותי, אדיב ומקצועי המתקבל באמצעות אנשי מקצוע מובילים ומוסמכים. החברה מחזיקה בציוד מתקדם באמצעותו ניתן לתקן ולשדרג מפוחים וכל זאת תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים שנקבעו מבעוד מועד.

אספקת מפוחים

אספקת מפוחים - מידע כללי

מפוח הוא כלי שנושף אוויר במטרה לשנע ציוד ממקום אחד למקום אחר. ישנם שני סוגים עיקריים של מפוחים וביניהם מפוחים צנטריפוגליים ומפוחים ציריים. לכל אחד מהמפוחים יתרונות שונים.

  • מפוח ציריים – לסוג מפוח זה כנפיים היוצאות מהציר המרכזי והן פועלות על ידי שאיבה או דחיפת אוויר באמצעות סיבובים המתקיימים על גבי הציר המרכזי. זרימת האוויר מתרחשת במקביל לציר המאיץ, מה שמאפשר כניסה ויציאה מאותו הכיוון. למפוח ציריים לחץ דינמי גבוהה לצד לחץ סטטי נמוך. חשוב להבחין כי יש להפעיל את המפוח בתנועה סיבובית התואמת את צורת הכף.
תיקון מפוחים
מפוחים צנטריפוגליים – למפוחים אלו קיים מאיץ, הכפות נטויות לאחור או לפנים המפוח. בסוג מפוח זה קיימים שני סוגים, – כניסה בודדת וכניסה כפולה. מפוחים אלו מוגדרים כמפוחי יניקה המשמשים ליניקת אוויר בלחצים גבוהים ונמוכים. המפוח מיועד בעיקרו ובלבד להעברת אוויר, אויר רווי בשמן, בחלקיקי נסורת, או בחלקיקים ארוכים אותם לא ניתן להעביר במאיץ רגיל.

אספקת מפוחים איכותיים - אתכם לכל אורך הדרך

משום שלכל מפוח היכולת לשנע חפצים שונים, יש צורך להתאימו לסוג החפץ. חברת 'סליל המנוע בע"מ' מסייעת ללקוחותיה להתאים מפוח לצורך ולתקציב וזאת כדי שיספק פתרון מלא בכל רגע נתון. בחברה מפוחים מגוונים, החל ממפוחים ציריים וכלה במפוחים צנטריפוגליים. לכל מפוח הספק וגודל שונה למטרת ביצוע משימות מגוונות.

מעבר להיותה חברה המספקת מפוחים חדשים ללקוחות קיימים ומזדמנים, דואג הצוות המקצועי לספק שירותי תיקון ושידרוג לכל סוג מפוח, להעניק ייעוץ מקצועי בכל שאלה ובקשה וכל זאת במטרה לייעל את עבודתם של לקוחות החברה ולאפשר להם להחזיק במפוחים איכותיים ובהתאמה מלאה לסוג השינוע. תיקונים במפוחים קיימים מתבצעים ע"י צוות טכנאים מוסמך ובאמצעות חלקי חילוף מקוריים ובמעבדת תיקונים המשוריינת במיטב הכלים המובילים והאיכותיים בתחום.

עם לקוחות החברה נמנים לקוחות רבים ומגוונים, אשר זוכים לקבל שירות ממיטב בעלי המקצוע אשר צברו ניסיון, וותק ומוניטין רב בתחום. החברה מעניקה ללקוחותיה אספקת מפוחים של מיטב היצרניות מישראל ומחוצה לה וכאמור מספקת שירות תיקונים מוביל ומקצועי.

חברת 'סליל המנוע בע"מ' מעניקה ללקוחותיה מבחר רחב ואיכותי בלבד של מפוחים, בהתאמה מלאה לצורך ולתקציב. נשמח לעמוד לרשותכם במקצועיות ואדיבות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן