סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

אספקת גנרטורים

חשמל הוא הכוח המניע של החיים המודרניים, והגנראטורים מבטיחים שהכוח הזה לא ייחלש גם במקרה של הפסקת חשמל! חברת סליל המנוע מספקת שירותי אספקת גנרטורים עבור חברות, ארגונים, מוסדות ולקוחות נוספים.

למידע ולשירות חייגו אלינו למספר 073-7821089

אנו מקפידים על שירות איכותי, כזה הצופה את הצרכים שלכם, ומונע בעיות שונות:
 
  • התאמה של המוצרים לצרכים של הלקוח

  • אספקת גנרטורים בזמן וללא עיכובים

  • שירותי התקנה

  • שירותי תיקון
אספקת גנרטורים

אספקת גנרטורים בזמן הנוח לכם

כחברה מובילה בתחומה, חשוב לנו לספק לכם שירות התואם את הצורך שלכם. אנו מחזיקים מלאי גדול של מוצרים, ודואגים לספק ללקוחותינו את הדרוש להם בהתאם לצורך והסיכום המוקדם. אנו מבטיחים רק אם אנו יכולים לקיים, ולקוחותינו יודעים שאפשר לסמוך על המילה שלנו.
 
מעבר לזאת, חברת סליל המנוע דואגת לספק את המוצר לאתר הלקוח, ומספקת גם שירותי התקנה מקצועיים ואיכותיים.

מוצרי איכות

מחפשים חברה מקצועית המספקת שירות לגנרטורים?

חברתנו צברה ניסיון רב בעבודה עם גנרטורים, וכך אנו יכולים לבחור את המוצרים הטובים ביותר עבור לקוחותינו. אנו עובדים עם החברות המובילות בתחום, ודואגים להתעדכן בכל חידוש ושדרוג. אנו הכתובת הנכונה לקבלת ייעוץ לגבי רכישה של מוצרים חדשים או לצורך קבלת שירות תיקון גנרטורים או תחזוקה למוצרים קיימים.

הגנרטור התקלקל?

פרט לשירותי מכירה, החברה מספקת גם שירותי תיקון ותחזוקה שוטפת. הניסיון שלנו והידע המעמיק בתחום עיסוקנו מאפשרים לנו לגשת נכון לכל תקלה, ולטפל בה בתוך פרקי זמן קצרים. שירותי התיקון ניתנים באתר הלקוח, ובמידת הצורך במפעלי החברה. בכל מקרה, אנו מקפידים להיענות לכל קריאה במהירות, ומתקנים את המוצרים ללא עיכובים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן