סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

 

 

ציוד שינוע

זקוקים לציוד שינוע שיתאים לצרכים שלכם? מחפשים מוצרים ייחודיים ולא מצליחים למצוא? חברת סליל המנוע תדאג לספק כל צורך וכל בקשה.

סליל המנוע בע"מ מספקת ללקוחותיה ציוד שינוע מקצועי, ומשמשת כסופרמרקט לתחום מנועי חשמל ומשאבות.

זקוקים למוצר מסוים? התקשרו אלינו למספר 073-7821089 ונדאג לספק לכם אותו.

אצלנו תוכלו להשיג ציוד שינוע מסוגים שונים:

  • מסועים
  • משאבות
  • גירים
  • מפוחים
  • מאווררים
  • ועוד
ציוד שינוע

שימושים מרכזיים בציוד שינוע

ציוד שינוע משמש להעברת חומרים גולמיים, מוצרים מוגמרים, פסולת ועוד ממקום למקום. ניתן להשתמש בו להעברה אופקית, אנכית או אלכסונית, בהתאם לצורך. סיוע בהעברה של חומרים כבדים או חומרים אשר צריך להימנע ממגע ישיר בהם.

אוטומציה של תהליכי ייצור והגברה של יעילות ופרודוקטיביות. לדוגמה, ניתן להשתמש במסועים כדי להעביר רכיבים בין תחנות עבודה שונות, או במנופים כדי להרים ולהעביר מוצרים כבדים. יש חיסכון משמעותי בזמן ובכוח אדם.

ציוד שינוע משמש גם באחסון ולוגיסטיקה, שם הוא משמש להעברת סחורות בין מחסנים, למידוף ופריקה של משאיות, ולמיון והפצה של חבילות.

בלאוורים - ציוד שינוע מתקדם שיפתור לכם את כל הבעיות

בלאוורים הינם ציוד שינוע בעל שימושים נרחבים, המתאים להעברה של מגוון סוגי חומרים. חברת סליל המנוע מחזיקה במלאי מגוון של בלאוורים ומפוחים תעשייתיים לשינוע פניאומטי של חומרים מסוגים שונים. חברתנו ערוכה למתן מענה לצרכים שונים, והאספקה המהירה של המוצרים מצילה לא אחת את לקוחותינו. שירות מקצועי ומהיר הם עקרונות חשובים בפעילותה של החברה.

תיקון ושדרוג של ציוד שינוע

החברה מציעה שירותי תיקונים מכניים למכונות, ושירותי שדרוג מכונות הכוללים התקנה בשטח. ניתן להרכיב את הציוד עבור הלקוח על פי מפרטים מורכבים ביותר בזכות היכולת לספק ללקוח את כל הדרוש לו. על היכולות הגבוהות של חברת סליל המנוע יעידו לקוחותינו המרוצים, שעובדים איתנו שנים רבות. מגוון הטיפולים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מובילים, בעלי ניסיון נרחב והיכרות מעמיקה עם ציוד מסוגים שונים. כל טיפול מתבצע בצורה מהירה וברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

ציוד שינוע יכול לשדרג בצורה משמעותית את תהליכי העבודה, ולכן אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לאתר עבורכם את המוצרים הטובים ביותר, ומספקים לכם שירות אמין, יעיל ומהיר. חבילת השירותים מותאמת באופן פרטני לכל לקוח ולקוח.

 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן