סליל המנוע בע"מ

התקשר
צור קשר
חיפוש
נווט
התקשרו עכשיו
073-7821089

 

 

 

 

 

 

מפוחים תעשייתיים – המדריך האולטימטיבי

היכרות עם מאפיינים שונים של מפוח תעשייתי מאפשרת לזהות את היתרונות היחסיים שלו במגוון רחב של פרויקטים ושימושים. במאמר הבא נציג את סוגי המפוחים הקיימים בשוק ונבין מדוע הם שווים את ההשקעה
מפוח תעשייתי יכול לשמש לשינוע אבק וחלקיקים קטנים, לשאיבת אוויר רווי עשן ושמן וגם לקירור מכונות. בעוד מפוח רגיל מגיע לביצועים מינימאליים בלבד ולכן משתמשים בו בעיקר לפינוי עלים או לשאיבת לכלוך בחצר ובמרחב הציבורי, מפוח תעשייתי יכול לתפקד בתור מסנן אוויר במפעלי תעשייה, אולמות ייצור, סדנאות עבודה ועוד.

מהם היתרונות בקניית מפוח תעשייתי?

יש כמה יתרונות משמעותיים של מפוחים תעשייתיים למכירה שאותם כדאי להכיר על מנת להפיק מהם את מלוא התועלת. הנה למשל המאפיינים המיוחדים של מפוחים כאלה והאופן שבו הם יכולים גם לשמש בתור מסנני אוויר תעשייתיים לפי כללי הרגולציה והתקן:
א. מגוון רחב של יישומים – היתרון העיקרי של מפוחים תעשייתיים למכירה בא לידי ביטוי בכך שניתן להשתמש בהם במגוון רחב של פרויקטים. המשמעות היא שלא מדובר על הוצאה רגילה אלא על השקעה משתלמת, בעיקר ללקוחות גדולים שזקוקים לפתרונות או מסנני אוויר תעשייתיים בתחומי חקלאות, הייטק, מיזוג אוויר או מכונות.
ב. התאמה של מפוח לפי גודל ודגם – העובדה שיש סוגים שונים של מפוחים תעשייתיים מקלה על התאמה שלהם לצרכים של קהל היעד והלקוחות. על קצה המזלג, ניתן להזכיר מפוחים ציריים, מפוחים צנטרפוגליים, מפוחי תעלה, מפוחי גג ועוד.
ג. ספיקת אוויר גבוהה – מבחינת המפרט הטכני, מפוחים המשמשים בתור מסנני אוויר תעשייתיים מגיעים לספיקת אוויר גבוהה מאוד. אמנם צריך
להשוות ספציפית בין הדגמים, אך מפוחי תעלה תעשייתיים למשל מגיעים לספיקת אוויר בטווח של 250 מק"ש עד 1,450 מק"ש ומעלה.

מהם סוגי המפוחים הקיימים בשוק?

היכרות עם סוגים שונים של מפוחים תעשייתיים היא ללא ספק התנאי החשוב ביותר לניצול היתרונות שלהם. בשביל למצוא את הסוג הטוב ביותר של מפוח תעשייתי, צריך לבדוק מה מאפיין אותו מבחינת המפרט הטכני, המידות, הגודל, התאמה לאופי השימוש וכמובן גם המחיר.
מפוח צירי או ונטה תעשייתית מיועדים למשל לשאיבת אוויר מחללים גדולים. כפועל יוצא מכך, זהו הסוג הטוב ביותר של מפוח תעשייתי עבור מטבחים, מחסנים ואולמות. לשם השוואה, הסוג הטוב ביותר של מפוח תעשייתי לצורך יניקת אוויר חם, ריחות ועשן בשילוב עם תעלות ומנדפים הוא מפוח צנטריפוגלי.

עוד סוג שכדאי להכיר הוא של מפוחי תעלה, שמגיעים עם אפשרות לאספקת תא אקוסטי שקט. כאן אלו סוגים שונים של מפוחים תעשייתיים שמתאימים לצנרת של 4 אינצ' עד 12 אינצ', או במילים אחרות בגודל של 100-315 מ"מ וכאמור גם לספיקות אוויר גבוהות מאוד.

מפוחים תעשייתיים - שווים את ההשקעה?

השאלה לגבי השקעה במפוחים תעשייתיים דורשת היכרות מעמיקה עם היתרונות של הסוגים השונים. על פניו, מדובר בהשקעה משמעותית כי היא מחייבת גם את ההוצאה על המפוח עצמו וגם את ההתאמות ואת העלויות של ההתקנה. מנגד, צריך לזכור שיש מקומות שבהם חובה על פי החוק להתקין מפוחים תעשייתיים לצורך אוורור. כמו כן, המפוחים עושים עבודה מעולה בתחומים שבהם יש צורך בפתרונות אוורור למגוון רחב של יישומים ובהתאמה לדרישות ולתקציב של קהל היעד.
בשורה התחתונה, מפוחים תעשייתיים שווים את ההשקעה כי הם אמינים, עמידים ומציעים פתרון שאי אפשר להשיג בדרך אחרת. עם המומחים של סליל המנוע בע"מ, יש לך גם אפשרות להשיג מפוחים מעולים במחירים מפתיעים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן